Płytki do łazienki obecne dostępne są w różnych formatach, cyfrowy nadruk pozwala uzyskać płytki, które będą imitować kamień naturalny oraz drewno.

Możemy wybrać także płytki, które doskonale sprawdzą się w pomieszczeniach industrialnych, mogą naśladować powierzchnię betonową, znajdziemy różne kolory, dzięki czemu łatwo dopasujemy płytki do naszych pomieszczeń.

Płytki podłogowe i ścienne do wnętrz industrialnych

Płytki imitujące beton od firmy Provenza

Najczęściej wybierane są na podłogi płytki gresowe, które charakteryzują się bardzo dobrymi parametrami. Jednym z nich jest odporność na wodę, są w płytki nienasiąkliwe co jest pożądane w przypadku łazienki czy też kuchni. W przypadku płytek ściennych możemy wybrać płytki ceramiczne, najczęściej są one nieco cięższe od płytek gresowych, które często posiadają grubość 9 lub 10 mm. Wielu producentów oferuje płytki gresowe w standardzie 60 x 60 cm oraz 60 x 120 cm wybór dużej płytki to mniejsza ilość fugi, bardziej jednolita powierzchnia, co daje bardzo atrakcyjny wygląd także w mniejszych łazienkach.

Bardzo ciekawą serię płytek oferuje firmę Provenza, są to płytki Alter oraz Ego, możemy wybrać płytki imitujące beton Ego Avorio, w kolorze jasnym oraz Ego Grigio płytki imitujące beton jest to ciemny kolor szary. Charakteryzują się nadrukami, które do złudzenia przypominają powierzchnię betonową. Jest to ciekawe rozwiązanie jeżeli poszukujemy stylu surowego, industrialnego. Jest to płytka rektyfikowana, została przycięta mechanicznie, dzięki czemu wszystkie brzegi płytki są równe, boki płytki tworzą kąt 90 stopni. Dzięki temu możemy łatwo je ułożyć na różnych powierzchniach, zminimalizować fugę aby uzyskać jednolitą powierzchnię na ścianie lub też na podłodze.

Jeżeli chcemy wybrać płytki Provenza Ego możemy zapoznać się z ofertą na stronie internetowej https://e-plytki.eu/gres-wielkoformatowy-na-sciane-i-podloge. Są to płytki o wymiarach 60 x 60 cm oraz 60 x 120 cm. Gres jest materiałem bardzo trwałym, możemy wykorzystać go jako materiał na zewnątrz, jest odporny na mróz. Płytki imitujące beton mogą sprawdzić się także w pomieszczeniach gospodarczych, w garażu czy też w piwnicy.

Previous post W jakich urządzeniach stosowane są łożyska?
Next post Gdzie szukać pracy w finansach?