Zapanowała moda na święta nietypowe.

I bardzo dobrze! Każda okazja do świętowania jest dobra, szczególnie jeżeli opakowana jest uśmiechem, dobrym słowem czy ciastem. Zazwyczaj ogólne święta w roku kojarzą nam się z czasem wolnym, spotkaniami z bliskimi i dużą ilością gotowania. Święta nietypowe, o których mowa to te, które mają wzbudzić uśmiech na twarzy i dać okazję do kolejnych miłych chwil z bliskimi czy współpracownikami.

Dla przykładu w styczniu obchodzimy dzień kaca, słomki do picia czy wtulania się (chyba wszyscy chcemy obchodzić to święto). Nietypowe w lutym jest święto mokradeł, handlowca czy gumy balonowej. W połowie roku bo w czerwcu mamy święto tuńczyka, kominiarza, hutnika, garncarza i piekarza. Jesienny miesiąc październik i mamy święta takie jak kotleta schabowego, singli i drwali. Ostatni miesiąc w roku poza dużą ilością świąt tradycyjnych to przeplatające się święta nietypowe są między innymi takie jak placków, Ninja czy lombardów. Bez problemu znajdziesz dla siebie sporo dat, w których możesz świętować. Mamy bowiem 365/366 dni w roku i tyle samo dni do świętowania.

Zamów nietypowe kalendarze na święta!

W drugiej połowie roku zaczynamy rozmyślać o tym co wydarzy się pod koniec.

W firmach planowane są działania związane z zamówieniem materiałów biurowych jakimi są między innymi kalendarze. Szczególnie kalendarze ścienne można zamówić w indywidualnym projekcie w zależności od tego też jaki model zamawiamy. Kalendarze ścienne jednodzielne i trójdzielne charakteryzują się tym, że główną uwagę skupia projekt na główce oraz w przestrzeni pomiędzy kalendariami, a kalendaria często są tradycyjne, zaplanowane już wcześniej przez drukarnię do wszystkich modeli. W tym przypadku może pojawić się wyjątek, zapewne za dodatkową dopłatą można stworzyć również projekt kalendariów, a ten wzbogacić o zaznaczenie dat świat nietypowych np. obchodzonych w firmie. Większość przedsiębiorstw zapewne obchodzi dzień handlowca, produkcji, sprzątania biurka czy herbaty.

W swoich kalendarzach na przyszły rok zadbajcie o to by było w nim jak najwięcej powodów do radości i wspólnego świętowania.

Previous post Konkretny i niezawodny internet stacjonarny
Next post Czy lubisz bardzo białe płytki ceramiczne?