Turyści, którzy wybierają się nad polskie morze mają do dyspozycji bardzo wiele ośrodków, które mogą zagwarantować udane wakacje.

Dzięki temu możemy odpocząć nad morzem, oddychać jodem, cieszyć się zdrowym powietrzem. Jest to bardzo dobry pomysł na wakacje dla całej rodziny.. Jeżeli poszukujemy piaszczystej plaży, ciekawych atrakcji turystycznych warto udać się do Trzęsacza.

Dlaczego warto przyjechać do Trzęsacza?

Letni wypoczynek w malowniczym Trzęsaczu

Co roku Trzęsacz odwiedza wielu turystów z Polski jak również turyści zagraniczni, znajduje się niedaleko Rewala, jest mniejszą miejscowością, gdzie możemy spędzić spokojny urlop. Oferuje on wiele atrakcji, znajduje się tu tor dla quadów, pole do minigolfa, możemy odwiedzić wystawę gdzie zobaczymy gady i pająki z całego świata. Trzęsacz znany jest z klifu, obecnie znajduje się na nim także platforma widokowa wychodząca na plażę. Klif to ostoja paralotniarzy, możemy skorzystać z lotu wraz instruktorem, podziwiając piękną okolicę. Trzęsacz to także miejsce, gdzie znajdą coś dla siebie osoby lubiące aktywny wypoczynek, można wypożyczyć rower, wyruszyć na szlak.

Znajduje się tu duża, piaszczysta plaża, w okresie urlopowym w lecie dyżurują tu ratownicy w godzinach od 10:00 do 18:00. Jest to także miejsce przyjazne dla osób niepełnosprawnych. Kąpielisko strzeżone jest bezpiecznym miejscem w którym możemy wypoczywać w ciągu dnia, Wieczorami możemy skorzystać z wielu atrakcji, które oferuje Trzęsacz. Znajduje się tu ośrodek Villa Hoff, posiadający także SPA, będziemy mogli liczyć tam na różnego rodzaju zabiegi pielęgnujące, liftingi twarzy, zabiegi niwelujące zmarszczki, odżywiające naszą skórę. Bardzo popularne są również masaże, które pobudzają nasz układ krwionośny, z pewnością SPA to doskonały pomysł dla osób, które przyjechały wypocząć w tym pięknym miejscu. Villa Hoff posiada pokoje, bardzo wygodne apartamenty jak również domki dla swoich gości. Możemy spróbować dań z tutejszej restauracji, która serwuje kuchnia Europejską, dania rybne oraz menu dla dzieci.

Duża ilość atrakcji sprawia że co roku turyści chętnie odwiedzają Trzęsacz noclegi możemy dobrać do ilości osób, może być to wygodny apartament dla dwojga, czy też domek dla większej rodziny czy też grupy przyjaciół. Warto zapoznać się z ofertą ośrodka Villa Hoff, znajdziemy tu basen, odbywają się także zajęcia dla dzieci, zabawy oraz gry terenowe.

Previous post W jakie sposób pozbyć się problemów z libido?
Next post Pomoc psychologiczna dla młodzieży