Każdy właściciel samochodu z każdym kolejnym rokiem ponosi coraz większe wydatki na utrzymanie pojazdu. Drożeje wszystko – również parkowanie w strefach płatnego parkowania. Warto zatem szukać w tym zakresie oszczędności, w czym z pewnością pomoże specjalna aplikacja do parkowania.

Parkowanie z aplikacją – na czym to polega?

 

Tradycyjne postoje na płatnych strefach płatnego parkowania wiążą się koniecznością wnoszenia opłat w parkomatach. Po uiszczeniu określonej kwoty urządzenie wydaje bilet. Opłaty nalicza ono za każdą rozpoczętą godzinę postoju, jeśli więc ktoś zostawiła na parkingu samochód na 70 minut, płaci jak za 2 godziny. W praktyce oznacza to dla kierowców większe wydatki. Z aplikacjąAnyPark wygląda to zupełnie inaczej. Użytkownik płaci bowiem za realny czas postoju. Aby jednak korzystać z tego narzędzia, trzeba się upewnić, że dany parking jest omawiany wspomnianą usługą – powinien być on oznaczony logo aplikacji.

 

Parkowanie z aplikacją – dlaczego to się opłaca?

 

Dzięki opcji sekundowego naliczania, w jaką wyposażona jest aplikacja, można w skali roku zaoszczędzić naprawdę pokaźne kwoty. Dzięki temu parkowanie staje się pod kątem finansowym mniej uciążliwą pozycją w budżecie kierowcy. Ponadto najlepsza aplikacja do parkowania ma szereg innych przydatnych funkcji. Może zapamiętać położenie samochodu, co ułatwia zlokalizowanie go zwłaszcza na dużych parkingach. Umożliwia ponadto rozpoczęcie paru sesji parkingowych jednocześnie, co niewątpliwie docenią przedsiębiorcy dysponujący większą flotą.

 

Parkowanie z aplikacją – od czego zacząć?

 

Decydując się na parkowanie z aplikacją, należy zacząć od zainstalowania jej na swoim smartfonie i zarejestrowanie w niej konta klienta. Cała procedura rejestracyjna zajmuje dosłownie kilka minut. Użytkownik sam decyduje o tym, czy płaci z góry, czy na koniec miesiąca. Ma też wszystko pod kontrolą, ponieważ sam wybiera moment, w którym chce przedłużyć lub zakończyć parkowanie. Nowi użytkownicy aplikacji mogą natomiast liczyć na atrakcyjne promocje.

Previous post Fotel rozkładany – zadbaj o swój komfort i wygodę
Next post Czemu nie masz jeszcze dekoracji żeglarskich?